sazehfanarpoyesh@yahoo.com

فنر یخچالی

فنر یخچالی

فنر یخچالی از سری فنرهای تولیدی توسط شرکت سازه فنر پویش است که بارها توسط بخش کنترل کیفیت بررسی شده تا از کیفیت بالای این محصول اطمینان حاصل شود. این فنر کاربردهای زیادی داشته و از آن جایی که در لوازم خانگی کاربرد دارد، بسیار مهم است که از کیفیت خوبی برخوردار باشد. کیفیت فنر یخچالی بسته به جنس مواد و متریال های بکار رفته میباشد. بنابراین از آن جایی که شرکت سازه فنر پویش همیشه بهترین مواد اولیه را در تولید انواع فنرها از جمله فنر یخچالی و فنر جاروبرقی بکار میبرد. به همین علت فنرهای تولیدی توسط این شرکت دارای بالاترین کیفیت است.
این شرکت اولین شرکت ایرانی است که گواهینامه های معتبری دریافت کرده است و افتخارات بسیار زیادی هم دارد. برای مثال این شرکت اولین شرکت ایرانی است که گواهینامه های بسیار معتری را از ایتالیا دریافت کرده است.
کیفیت بالا و قیمت مناسب دو اصل اساسی در تولید محصولات این شرکت میباشد. بنابراین محصولات این شرکت صرفه اقتصادی بسیار بالایی دارد.

قیمت و خرید فنر فشاری

فنرفشاری وظیفه خود را در اثر اعمال فشار و ذخیره نیرو انجام میدهد. این فنر در دو نوع فنر فشاری استوانه ای و فنر فشاری کونیک در تولیدی فنر سازه فنر پویش ساخته میشود. فنر فشاری و فنر یخچالی دو تا از مهم ترین و پرکاربردترین انواع فنر است. فنرهی فشاری در سایزها و ابعاد متنوع با توجه به نیاز و سفارش شما قابل تولید میباشد. فنرهای فشاری از حلقه هایی تشکیل شده است که هرکدام از این حلقه ها فاصله استانداردی از یکدیگر دارند. کارایی فنر فشاری برخلاف فنرهای کششی بوده و با وارد کردن نیرو و فشار، ارتفاع فنر کوتاه و کوچک شده و به مرور زمان نیروی لازم در فنر جمع میشود. این فنر در کاربردهایی مانند کشاورزی، انواع قطعات، تولید ، جابه جایی و … کارآمد میباشد. از این رو هرچه جنس فنر فشاری مرغوب تر باشد به کارایی بهت دستگاه هایی که این فنر در آن ها بکار رفته است، کمک بیشتری میکند.

اگر قصد خریدفنر یخچالی، فنر فشاری و یا هر نوع فنر دیگری را دارید، توصیه ما این است که از یک شرکت تولیدی فنر مطمئن این فنر را خریداری کنید. چرا که اگر فنر شما از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، ممکن است اثرات بسیار مخرب و پیامدهای زیان باری برای شما داشته باشد. حتی ممکن است در برخی موارد آسیب های جبران ناپذیری نیز وارد کند. شرکت تولیدی فنر سازه فنر پویش سابقه بسیار زیادی در تولید انواع فنر صنعتی داشته و از این رو در این زمینه تجربه های بسیار زیادی دارد. شما میتوانید با شماره های تماس قرار گرفته در سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کرده و سوالات خود را در خصوص انواع فنر بپرسید. جلب رضایت مشتری و کیفیت بالای محصولات تولیدی دو اصل مهم برای شرکت سازه فنر پویش بوده و سعی میکند انواع فنر یخچالی را نیز با بهترین مواد اولیه تولید کند.